NASZE USŁUGI

Rejestracja domeny internetowej

Domena internetowa to element adresu DNS pozwalający znaleźć w Internecie takie zasoby jak strona WWW, serwer, czy adres poczty e-mail. Jej nazwę wpisujemy w wyszukiwarce i to ją jesteśmy w stanie zapamiętać. Domena internetowa, którą wybierzemy, jako adres naszej strony, jest niepowtarzalna na całym świecie. Nazwa domeny internetowej powinna kojarzyć się z tematyką naszej strony.

Domena internetowa składa się z dwóch części - nazwy głównej oraz końcówki - rozszerzenia. Nazwę główną bardzo często tworzy nazwa firmy, organizacji lub jej skrót bądź jest związana z tematyką naszej strony. Najpopularniejszym rozszerzeniem domen w Polsce są domeny z końcówką „.pl” a na świecie domeny z końcówką „.com”.

Planujesz stronę dla siebie lub firmy, to konieczne będzie zarejestrowanie domeny internetowej.


Budowa stron internetowych

Tworzymy strony nowoczesne, szybko ładujące się o intuicyjnej nawigacji. Strony WWW przedstawiające bardzo przejrzyście ofertę firmy i wyróżniające się swoją budową, jak i elegancką, przyciągające grafiką - strony, które potrafią użytkownika zatrzymać na dłużej, dzięki czemu w efekcie prowadzą do skorzystania z usług, które proponują. Strony przez na projektowane dobrze prezentują się zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych (smartfony), a wykonywane są w atrakcyjnych cenach w stosunku do naszej konkurencji.


Identyfikacja wizualna stron

Identyfikację wizualną strony WWW stanowi określenie celów i funkcji, jakie ma spełniać serwis, określenie działów strony WWW, stworzenie oprawy graficznej serwisu odpowiadającej wizerunkowi firmy, wypracowanie merytorycznej treści serwisu zgodnie z potrzebami Klienta, określenie funkcjonalności serwisu pod kątem odbiorców, czy też wzbogacenie serwisu o elementy dynamiczne uatrakcyjniające go.


Obsługa stron WWW

Wdrażanie, co jakiś czas aktualizacji strony WWW na życzenie Klienta poprzez dodawanie do istniejących działów serwisu nowych treści, nowych grafik, usuwanie nieaktualnych zapisów oraz modyfikowanie już istniejących. Rozbudowa serwisu o nowe działy zgodnie z wytycznymi Klienta.


Hosting stron WWW i poczty elektronicznej

Hosting to udostępnianie przez dostawcę usług internetowych zasobów serwera, z reguły polega na oddaniu do dyspozycji określonej objętości dysku twardego pod działanie takich usług jak strony WWW czy e-mail.

Najczęściej jest to usługa przeznaczona dla osób, które chcą posiadać własną stronę internetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, że się „hostuje” swoją stronę w jakiejś firmie, to nie ma potrzeby utrzymywania serwera na własną rękę, co mogłoby być wymagające nie tylko finansowo, ale też technicznie.


Instalacja SSL do domeny internetowej

Certyfikat SSL „Secure Socket Layer” zapewnia poufność przesyłanej informacji. Certyfikat SSL pozwala na bezpieczne łączenie się ze stroną internetową. Połączenie jest szyfrowane, a dzięki temu dane są niemożliwe do przechwycenia. Ze stronami, które mają SSL, łączy się za pomocą protokołu HTTPS. „S” na końcu oznacza „secure”, czyli bezpieczne.

Strony przetwarzające dane osobowe poprzez formularze zawarte na nich powinny mieć wdrożony certyfikat SSL. Najpopularniejsza przeglądarka Google przyjmuje, że certyfikat SSL jest standardem i strony z SSL lepiej się pozycjonują, dlatego zalecamy wdrożenie certyfikatu SSL na stronie.


Pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

Oczywistością jest, że stworzona strona powinna być promowana. Głównym miejscem, gdzie są odnajdywane strony, są wyszukiwarki internetowe. W Polsce około 95% osób korzysta z wyszukiwarki Google. Dlatego nasza usługa polega na promowaniu strony w wyszukiwarce Google tak, aby po wyszukiwanych frazach można było ją odnaleźć na najwyższych pozycjach.


Podłączanie stron do Google Search Console i Google Analytics

Google Search Console to narzędzie, które zapewnia kluczowe informacje dla pozycjonowania strony WWW. Dzięki Google Search Console można przykładowo prześledzić ,Analitykę wyszukiwania”, czyli konkretne zapytania, po jakich trafiono na stronę internetową oraz odnośniki, które prowadzą do Twojej strony WWW.

Google Analytics służy do analizy statystyk serwisów WWW. Przesyła nam dane o aktywności użytkownika na stronie WWW, np. skąd użytkownik przyszedł na Twoją stronę WWW, co na niej klikał, jak długo czytał, czy wypełniał formularz, na jakiej podstronie zakończył swoją wizytę itp.


Tworzenie i administrowanie reklamą w Google AdWords i Facebook ADS

Google AdWords to system reklamowy firmy Google wyświetlający reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google oraz reklamy graficzne w sieci reklamowej. Linki sponsorowane w AdWords wyświetlane nad wynikami organicznymi, czyli niepłatnymi wynikami wyszukiwania w przeglądarce.

Reklama na Facebooku stwarza możliwości kierowania spersonalizowanej treści do konkretnego użytkownika. To my określamy osoby, do których trafia nasza reklama. Facebook Ads sam dobiera użytkowników, którym tą reklamę przekazać.

Zajmujemy się przygotowywaniem i nadzorowaniem nad reklamami w obu powyższych miejscach. Nadzór nad reklamami polega na analizowaniu ich wyników i poprawianiu reklam pod względem ich wydajności, aby osiągać największe zasięgi, cele reklamowe po możliwie najniższych kosztach.


Optymalizacja stron WWW

Optymalizacja strony WWW to optymalizacja jej kodu celem szybszego ładowania się strony, celem lepszego indeksowania jej w przeglądarkach, czy też poprawnego jej wyświetlania na różnych urządzeniach. Do optymalizacji kodu strony dochodzi optymalizacja jej treści oraz grafik, słów kluczowych czy też poprawności linków wewnętrznych w całym serwisie.


Przebudowa istniejących stron internetowych

Przebudowa istniejących stron internetowych celem ich uatrakcyjnienia oraz przede wszystkim dostosowania do urządzeń mobilnych (smartfony, tablety), tzw. responsywność.


Webowe aplikacje do zarządzania

Aplikacje webowe to systemy, które działają wyłącznie w przeglądarce internetowej. Automatyzują one, przez co ułatwiają zarządzanie danymi, konkretnymi procesami na potrzeby firmy. Np. systemy do zarządzania wynajmem, rezerwacjami, zamówieniami powiązane z kalendarzem zdarzeń. Czy też generowanie dokumentów on-line jak Umowy, faktury, etc.


Portale społecznościowe: Facebook, Twitter, Instagram

Tworzenie oraz prowadzenie firmowych fanpage’y na portalach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram. Unikalne projekty graficzne oraz autorskie treści do postów. Komunikacja z użytkownikami portali społecznościowych.


Usługi graficzne: logo, wizytówki, papier firmowy, ulotki

Dzięki logo firma jest łatwo rozpoznawalna, to ważny element na udany biznes, aby już wzrokowo estetycznym i pomysłowym logo przyciągać potencjalnych Klientów. To samo tyczy wizytówek oraz papieru firmowego. Schludnie wykonany papier firmowy, bez żadnych ułomności świadczy o estetyce i dokładności firmy, a co za tym idzie o jej podejściu do świadczonych przez nią usług. Dodatkowo projektujemy ulotki, foldery, broszury, etc.